Akční nabídka

Kuchyně

Není kuchyň jako kuchyň

Také se vám nelíbí, jak kvantita vytlačuje kvalitu a osobní přístup?
Běžná praxe: Co nejlevnější materiály dovážené po tunách (Polsko, Čína), minimální servis (téměř vše si musíte zařídit sami), neodborný personál (naučeno jen pár frází, oboru nerozumí). Individuální řešení buď není možné nebo si za něj musíte hodně připlatit. Vše je podřízeno kvantitě a masové výrobě.

V čem jsme jiní? Proč kuchyň od nás?

Zakázková výroba za sériové ceny

U nás nemusíte připlácet za atypické rozměry skříněk. Nemusíte se přizpůsobovat – ideálně umístíme kuchyň do Vašeho prostoru. Můžete zvolit nespočet kombinací. Vše se řeší individuálně a přitom dodávka kuchyně netrvá déle než ze sériové výroby.

Pouze z materiálů renomovaných značek

Odmítáme běžnou praxi – vyrábět z těch nejlevnějších materiálů. Kuchyň je investice na dlouhou dobu. Materiály pochybného původu snižují kvalitu a životnost kuchyně. U nás se vyrábí pouze z materiálu renomovaných značek.

Profesionální montáž

Truhlář, který Vaši kuchyň vyrobí ji u Vás namontuje, vyladí, uklidí po sobě, seřídí k Vaší plné spokojenosti. Každou součástku Vaší kuchyně má v ruce. Naše kuchyně jsou vymazlené.

Osobní přístup

Od první návštěvy se Vám plně věnujeme. Návrh kuchyně měníme dle vašich představ a přizpůsobujeme optimálně vašim zvykům. Poradíme Vám s úpravou interiéru a připravíme projekt k instalacím: vody, elektrické energie, plynu atd. Přijedeme k Vám zaměřit prostor pro kuchyňskou linku. Dohlížíme na kvalitu výroby po celou dobu procesu. Nakonec zkontrolujeme kvalitu montáže a doladíme všechny detaily dle vašich představ.

A to vše máte ZDARMA včetně dopravy! Platíte pouze kuchyňskou linku s montáží. Šetříme Váš čas pro Vaši pohodu.

20 let tradice

Máme přes 2000 spokojených zákazníků.

Akce

K Vaší kuchyni INDUKČNÍ VARNÁ DESKA v hodnotě V HODNOTĚ 14 990 Kč ZDARMA!


Ukázka našich prací